Блок живлення Full Energy BGR-122

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120987
660 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | роз'єм живлення |
| Вхідна напруга, В | 100-240 |
| Вхідний інтерфейс | вилка в розетку |
| Габарити | 80 х 100 х 35 мм |
| Додатково | надійне обладнання для прямого подачі живлення слаботочних системи від напруги 220В|надійний, безпечний і простий у використанні|імпульсні блоки живлення володіють надзвичайно ефективними властивостями, які забезпечать обладнанн |
| Колір | Сірий |
| Особливості | із захистом від перенапруги, із захистом від переплюсовки |
| Потужність, Вт | 24 |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Тип | Побутовий, Блок живлення |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 660 ₴
