Блок живлення Full Energy BGR-123

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14121007
748 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | DC - 5.5/2.1 |
| Вхідна напруга, В | 100-240 |
| Вхідний інтерфейс | євро-вилка |
| Габарити | 80 х 100 х 35 мм |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -10 ~ +50 °C |
| Тип | імпульсний блок живлення |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 748 ₴
