Блок живлення Full Energy BGS-122Pro

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14121017
419 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | кабель живлення |
| Вхідна напруга, В | 176-245 |
| Вхідний інтерфейс | кабель живлення |
| Габарити | 190 х 20 х 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | Вологозахищений, із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Тип | імпульсний блок живлення |
| Тип індикації | Немає |
- Ціна: 419 ₴
