Імпульсний блок живлення Voltronic Ledconverter S-12-36

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14121297
569 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 100-240 |
| Габарити | 113?35?21 мм |
| Додатково | кКД: ?85%|коефіцієнт потужності: >0.9|коефіцієнт пульсацій: <1%|строк служби: >50,000 годин|час напрацювання на відмову: >100,000 годин |
| Потужність, Вт | 36 |
| Робоча температура | -30°C до +60°C |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Тип | Промисловий, імпульсний |
| Тип блока живлення | блок живлення |
- Ціна: 569 ₴
