Блок живлення Europower EP-PS-12036DIN на DIN-рейку

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14121317
709 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 190-265 |
| Вихідна напруга | 12-14 |
| Габарити | 89 ? 93 ? 56 мм |
| Додатково | 100% тестування при повному навантаженні|відповідність стандартам EMC та LVD (EN 55022, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 62368-1)|монтаж: DIN-рейка|сертифікація: CE, RoHS |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Максимальний струм, А | 3.6A |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 42 |
| Робоча температура | -20…+45 °C |
| Ступінь захисту IP | 2A / 250VAC |
| Тип | Побутовий, блок живлення на DIN-рейку, імпульсний блок живлення |
| Тип блока живлення | блок живлення |
| Тип індикації | lED-індикатор (зелений — DC OK) |
- Ціна: 709 ₴


