Блок живлення Europower EP-PS-12120DIN на DIN-рейку

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14121337
1 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 190-265 |
| Вихідна напруга | 12-14 |
| Габарити | 43 ? 124 ? 113 мм |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 120 |
| Робоча температура | -20…+45 °C |
| Ступінь захисту IP | 5A / 250VAC |
| Тип | Побутовий, блок живлення на DIN-рейку |
- Ціна: 1 449 ₴

