Блок живлення ITV U-Prox PSU 0.7 12V/0.7A для централі U-Prox 99-00013691

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14121667
814 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITV |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.7 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | Power jack 5.5/2.1 мм |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вхідний інтерфейс | вилка в розетку |
| Габарити | 8x10x20 |
| Колір | колір: білий |
| Особливості | із захистом від короткого замикання |
| Потужність, Вт | 8.4 |
| Ступінь захисту IP | короткого замикання |
| Тип | адаптерний, для систем безпеки, імпульсний |
| Тип блока живлення | блок живлення |
- Ціна: 814 ₴
