Маршрутизатор Tenda EE3 Pro 2-pack

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14122707
5 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Tenda. Колір: білий. Стан товару: Новий. Частота роботи WiFi, ГГц: 5. Тип антени: вбудована. Частота роботи WiFi, ГГц: 2.4. Наявність USB портів: відсутні. Інтерфейс підключення до інтернет (WAN): Gigabit Ethernet. Тип: Mesh Wi-Fi система. Тип: бездротовий маршрутизатор (роутер). Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 g. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 ax. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 b. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 n. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 ac. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 a. Тип живлення: від мережі. Комплектація: гарантійний талон. Комплектація: короткий посібник з налаштування. Комплектація: адаптер живлення (2 шт.). Комплектація: NFC наліпка. Комплектація: 2 блоки MESH. Комплектація: кабель Ethernet. Можливість підключення USB пристроїв: відсутня. Особливості: перекидання портів. Особливості: пріоритезація трафіку (QoS). Особливості: з віддаленим керуванням. Особливості: Beamforming. Додатково: бездротовий маршрутизатор (роутер). Особливості: підтримка IPTV. Особливості: підтримка WPS. Особливості: підтримка технології MU-MIMO. Додатково: PPTP/L2TP Client. Особливості: підтримка VPN. Додатково: PPTP Server. Додатково: Wisp. Особливості: підтримка технології mesh. Особливості: NFC. Тип підключення: Static IP. Підтримка протоколів: DDNS. Підтримка протоколів: DNS. Підтримка протоколів: IPv6. Розширені режими шифрування: WPA3-SAE. Підтримка протоколів: IPv4. Розширені режими шифрування: WPA2-PSK. Підтримка протоколів: DHCP. Швидкість WiFi, Мбіт/с: 3570. Підтримка протоколів: UPnP. Підтримка протоколів: PPPoE. Кількість WAN-портів, шт: 1. Оперативна пам'ять, МБ: 512. Кількість LAN-портів, шт: 3. Індикатори активності: 1 x триколірний світлодіодний індикатор (зелений, жовтий, червоний). Швидкість LAN, Мбіт/с: 1000. Кількість антен, шт: 5. Стандарт швидкості Wi-Fi: BE3600. Тип підключення: PPTP. Тип підключення: L2TP. Тип підключення: Dynamic IP. Тип підключення: PPPoE. Брандмауер: Forbid ICMP flood attack. Брандмауер: Forbid WAN PING from internet. Кнопки керування: MESH. Брандмауер: Forbid TCP flood attack. Тип: точка доступу. Напруга живлення, В: 12. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 be. Безпека: гостьовий доступ. Безпека: батьківський контроль. Швидкість WAN, Мбіт/с: 1000. Кнопки керування: RESET. Брандмауер: dMZ-зона. Розміри, мм: 86 x 86 x 190. Брандмауер: Forbid UDP flood attack. Інтерфейс підключення до локальної мережі (LAN): Gigabit Ethernet.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Антени WI-FI | Внутрішні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 g |
| Тип | DSL |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | 1 x триколірний світлодіодний індикатор (зелений, жовтий, червоний) |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі (LAN) | Gigabit Ethernet |
| Безпека | батьківський контроль, гостьовий доступ |
| Брандмауер | Forbid ICMP flood attack, Forbid TCP flood attack, Forbid UDP flood attack, Forbid WAN PING from internet, dMZ-зона |
| Додатково | PPTP Server|PPTP/L2TP Client|Wisp|бездротовий маршрутизатор (роутер) |
| Кнопки керування | MESH|RESET |
| Кількість USB-портів | відсутні |
| Комплектація | 2 блоки MESH, NFC наліпка, адаптер живлення (2 шт.), гарантійний талон, кабель Ethernet, короткий посібник з налаштування |
| Можливість підключення USB пристроїв | відсутня |
| Оперативна пам'ять, МБ | 512 |
| Особливості | Beamforming, NFC, з віддаленим керуванням, перекидання портів, пріоритезація трафіку (QoS), підтримка IPTV, підтримка VPN, підтримка WPS, підтримка технології MU-MIMO, підтримка технології mesh |
| Підтримка протоколів | DDNS, DHCP, DNS, IPv4, IPv6, PPhoE, UPnP |
| Розміри, мм | 86 x 86 x 190 |
| Розширені режими шифрування | WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 3570 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип підключення | Dynamic IP, L2TP, PPhoE, PPTP, Static IP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 1000 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 1000 |
- Ціна: 5 669 ₴



