Блок живлення U-Prox PSU 0,7 99-00023764 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14123567
899 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.7 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | Power jack 5.5x2.1 мм |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вхідний інтерфейс | кабель живлення |
| Габарити | 60 x 40 x 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | із захистом від короткого замикання |
| Тип | Промисловий, адаптерний |
| Тип блока живлення | блок живлення |
- Ціна: 899 ₴
