Блок живлення для охоронного приладу U-Prox 4820261370805 PSU 0,7 White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14124397
869 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.7 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | Power jack 5.5x2.1 мм| jack 5,5x2,1mm |
| Вхідна напруга, В | 176-245|220 |
| Габарити | 85 x 24 x 20 мм |
| Додатково | світлова індикація |
| Колір | колір: білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Особливості | із захистом від короткого замикання |
| Робоча температура | від 0°C до +40°C |
| Тип | Блок живлення, для різних електронних систем та пристроїв |
| Тип індикації | світлова індикація |
- Ціна: 869 ₴
