Блок живлення Mean Well LRS-50-5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14124467
789 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 120-373|85-264 |
| Габарити | 99 х 82 х 30 мм |
| Колір | Срібний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження |
| Потужність, Вт | 50 |
| Робоча температура | -30...+70°C |
| Тип | Побутовий, перфорований, імпульсний блок живлення |
- Ціна: 789 ₴
