Фотоапарат Canon EOS R100/18-45 IS STM/75-300 IS STM (6052C121)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14124487
38 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість мегапікселів | 24.1 Мп |
| Особливості | Wi-Fi |
| Підтримувані карти пам'яті | SDHC, SDXC |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип фотоапарату | Бездзеркальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 356 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск, сек | 10 |
| Аудіо та відео виходи | мікрофон (3.5 мм стерео) |
| Видошукач | електронний |
| Вимірювач експозиції | вимірювання в реальному часі за допомогою сенсора зображення[n(1) Оціночне вимірювання (384 зони, 2 |
| Діагональ дисплея, " | 3.0 |
| Експокорекція, EV | +/–3 з кроком 1/3 |
| Записування відео | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Зарядний пристрій | lc-e17e (входить до комплекту постачання) |
| Затвор | витримка: 30 - 1/4000 с|електронний |
| Зв’язок з комп’ютером | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi |
| Комплектація | акумулятор, документація, зарядний пристрій, Кришка корпусу, об'єктив Canon RF 75-300 IS STM, об'єктив Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM, ремінець на шию, фотоапарат |
| Лінійка | EOS R100 |
| Модель (маркування) акумулятора | LP-E17 |
| Мінім. дистанція фокусування, м (звич. режим), м | 0.2|1,5 |
| Носій інформації | SD (UHS-I)|SDHC (UHS-I)|SDXC (UHS-I) |
| Об’єктив, мм | 18 - 45|75-300 |
| Оптичний zoom | 0,16x|0,25 Х |
| Призначення | для початківців |
| Підтримка форматів | JPEG, RAW |
| Розмір сенсору | 22.3 x 14.9 мм (APS-C) |
| Розмір фото | 6000 x 4000 |
| Розміри, мм | 116.3 x 85.5 x 68.8 |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 12 800 (розширюється до 25 600) |
| Світлосила | f/4.0 - 5.6|f/4.5 - 6.3 |
| Спалах | ведуче число вбудованого спалаху (ISO 100, м): 6[nПокриття вбудованого спалаху: Прибл. кут огляду 1 |
| Стабілізація зображення | оптична стабілізація |
| Тип харчування | lp-e17 |
| Фокусування | Dual Pixel CMOS AF, аФ з відстеженням: люди, тварини чи транспортні засоби |
- Ціна: 38 529 ₴






