Фотоапарат Sony Alpha 7M3 28-70mm II Kit Black (ILCE7M3MB.CEC)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14124527
89 969 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість мегапікселів | 24.2 Мп |
| Особливості | Live View, Wi-Fi |
| Підтримувані карти пам'яті | SDHC, SDXC |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | EXR CMOS |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фотоапарату | Бездзеркальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск, сек | 10, 2, 5 |
| Аудіо та відео виходи | microHDMI|роз'єм для мікрофона|роз'єм для навушників |
| Видошукач | електронний |
| Вимірювач експозиції | матричний|точковий|центрозважений |
| Діагональ дисплея, " | 3 |
| Експокорекція, EV | +/- 5.0 з кроком 1/3 або 1/2 |
| Записування відео | 4K UHD (3840 x 2160) HDR |
| Зарядний пристрій | є |
| Затвор | механічний та електронний, 1/8000 - 30 с |
| Зв’язок з комп’ютером | Bluetooth, NFC, USB Type-C, Wi-Fi |
| Комплектація | акумулятор, бленда, документація, кабель USB, кришка видошукача, Кришка корпусу, кришка об'єктива, Кришка креветка для солодкика, об'єктив SEL2870, ремінь на плече, фотоапарат |
| Кріплення дисплея | поворотний дисплей |
| Лінійка | Sony Alpha |
| Модель (маркування) акумулятора | NP-FZ100 |
| Мінім. дистанція фокусування, м (звич. режим), м | 0.3 - 0.45 |
| Носій інформації | Memory Stick PRO Duo|SD (UHS-II) |
| Об’єктив, мм | 28-70 (Sony FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS) |
| Оптичний zoom | 2.5x |
| Призначення | напівпрофесійні, професійні |
| Підтримка форматів | AVCHD, JPEG, RAW |
| Розмір сенсору | повнокадрова (35.8 x 23.9 мм) |
| Розмір фото | 6000 x 4000 |
| Розміри, мм | 126.9 x 95.6 x 73.7 |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 51200 (розширений: 50 - 204800) |
| Світлосила | f/3.5 - 5.6 |
| Спалах | башмак |
| Стабілізація зображення | 5-Axis |
| Фокусування | 425 точок контрастного АФ, 693 точки фазового АФ, гібридне |
| Цифровий Zoom | 4x |
| Цифрові ефекти | Style Box (1-6)|глибокий|захід|контраст (ступени от -3 до +3)|насиченість (ступени от -3 до +3)|нейтральний|нічна зйомка|осіння листва|пейзаж|портрет|різкість (ступени от -3 до +3)|сепія|стандартний|ч/б|чистота|яскравий |
- Ціна: 89 969 ₴





