Моноблок ARTLINE Business M73 Windows 11 Pro (M73v03Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14124997
42 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 350 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Графічний чипсет | Intel HD Graphics |
| Додаткова комплектація | вбудовані динаміки, висувна вебкамера, матриця ips з великими кутами огляду |
| Картрідер | присутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Об'єм відеопам'яті | залежить від оперативної пам'яті |
| Розміри, мм | 613 х 480 х 200 |
| Сенсорний екран | немає |
| Тип відеокарти | інтегрована |
- Ціна: 42 319 ₴
