Моноблок ARTLINE Gaming G77 Windows 11 Home (G77v69Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14125067
71 729 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel B660 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b|1 x LAN (RJ45)|1 x Line out|1 x Mic in|1 x роз'єм живлення|2 x USB 2.0|3 x DisplayPort 2.1b|4 x USB 3.0|кардрідер (SD) |
| Картрідер | присутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | із можливістю кріплення VESA |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Охолодження | активне охолодження |
| Розміри, мм | 615 x 427-545 x 100 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | G77 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для роботи та навчання, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Тип підсвітки | LED |
| Частота процесора | 2.5 - 4.6 |
| Чипсет звукового адаптера | вбудовані стереодинаміки |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 71 729 ₴
