Самокат Micro Sprite Blue Oasis (SA0024)
-10%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14128027
4 599 ₴
4 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Вага | 2.85 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 95 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габариті, см | 66 x 25 x 12 |
| Додатково | підшипники: ABEC 9|розмір деки: 340 x 100 мм |
| Діаметр задніх коліс, см | 10 |
| Діаметр передніх коліс, см | 12 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
- Ціна: 4 119 ₴
