Шліфмашина Forte AG 10-125V кутова

-41%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14928317
1 722 ₴
1 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:Кутова шліфмашина Forte AG 10-125V — універсальний і простий побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Відмінно обробляє різні поверхні, шліфує і ріже вироби з дерева, каменю, бетону або металу. Зручний в експлуатації, як для лівші, так і для правші.Модель має потужний двигун продуктивністю 1000 Вт, що дозволяє розвивати швидкість холостого ходу до 11000 об/хвКомпактні габарити і невелика вага сприяють тривалого використання інструменту в будь-яких умовах. Додатковий набір кутових щіток збільшить тривалість терміну служби.Комплектація:болгарка;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;керівництво по експлуатації;картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 11000 |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 1 009 ₴
