Витяжка Eleyus Kent 700 50 IS

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17309037
7 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Eleyus. Режим роботи: відведення повітря. Тип керування: кнопкове. Колір: нержавіюча сталь. Режим роботи: рециркуляція. Стан товару: Новий. Тип: витяжка купольна. Тип фільтра: проточний/циркуляційний. Висота, мм: 650. Глибина, мм: 470. Тип монтажу: настінна. Ширина, мм: 500. Рекомендована площа приміщення, кв.м: 20.5-28.5. Тип освітлення (кількість ламп x потужність), Вт: 2 x 35. Матеріал: нержавіюча сталь. Споживана потужність, Вт: 220. Рівень шуму, дБ: 68. Кількість швидкостей: 3. Продуктивність, м3/год: 700.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 470 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 650 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Освітлення | 2 x 35 |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 20.5-28.5 |
| Тип вбудовування | настінна |
| Фільтр | проточний/циркуляційний |
- Ціна: 7 749 ₴


