Витяжка Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A70 White (305.0665.367)

-7%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17729017
18 668 ₴
17 429 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Franke. Тип фільтра: тонкого очищення (вугільний фільтр). Тип: витяжка вбудована. Тип керування: кнопкове. Колір: білий матовий. Тип фільтра: грубого очищення (жировий) - металевий. Стан товару: Новий. Режим роботи: відведення повітря. Режим роботи: рециркуляція. Ширина, мм: 700. Рівень шуму, дБ: 47 - 66. Продуктивність, м3/год: 1120. Додатково: ефективність фільтрації жиру: 65.1%. Рекомендована площа приміщення, кв.м: більше 28.5. Діаметр повітроводу, мм: 120-150. Висота, мм: 324. Тип освітлення (кількість ламп x потужність), Вт: 2 х 3. Матеріал: фарбована сталь. Глибина, мм: 290. Споживана потужність, Вт: 250. Тип фільтра: проточний/циркуляційний. Кількість швидкостей: 3. Висота, мм: 324.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 700 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 324|324 |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру: 65.1% |
| Діаметр повітроводу, мм | 120-150 |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Освітлення | 2 х 3 |
| Продуктивність, м3/год | 1120 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | більше 28.5 |
| Рівень шуму | 47 - 66 |
- Ціна: 17 429 ₴

