Фен Cecotec Bamba Ionicare Power&Go Black (CCTC-04327)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18220887
839 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Cecotec. Живлення: мережа. Колір: сірий. Стан товару: Новий. Тип: фен дорожній. Оснащення: складана ручка. Вага, г: 530. Комплектація: гарантійний талон. Функціональність: іонізація. Функціональність: захист від перегрівання. Кількість швидкостей: 2. Потужність, Вт: 2400. Кількість температурних режимів: 2. Розміри, мм: 250 x 80 x 200. Оснащення: обертовий шнур. Сфера використання: побутовий. Насадки в комплекті: щілинна (концентратор). Оснащення: петля для підвішування. Комплектація: інструкція. Комплектація: фен. Функціональність: подавання холодного повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | гарантійний талон, фен, інструкція |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | обертовий шнур|петля для підвішування|складана ручка |
| Розміри, мм | 250 x 80 x 200 |
| Сфера використання | побутовий |
| Функційність | захист від перегрівання|подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 839 ₴


