Джерело безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 800 STL (10121073) Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18307007
4 199 ₴
4 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: PowerWalker. Інтерфейс комунікації з ПК: RJ-45. Тип: лінійно-інтерактивне ДБЖ. Тип виконання: класичний. Інтерфейс комунікації з ПК: USB. Заявлена форма вихідної напруги: апроксимована синусоїда. Стан товару: Новий. Вхідна напруга, В: 162 - 290. Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 162. Вихідний роз'єм: Schuko (Євро). Повна потужність, В·А: 800. Активна потужність, Вт: 480. Вага, кг: 4.5. Вихідна напруга, В: 230. Додаткові функції та оснащення: з USB-роз'ємом. Розмір, мм: 96 x 138 x 286. Кількість виходів (навантаження/фільтр): 2/0. Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 290. Ємність вбудованого акумулятора, А·год: 7.2. Додаткові функції та оснащення: дисплей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 7.2 мАг |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Максимальна потужність | 480 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 162 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 162 - 290 |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей, з USB-роз'ємом |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | LAN (Ethernet), Schuko (Євро), USB |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 2/0 |
| Повна потужність, В·А | 800 |
| Розмір, мм | 96 x 138 x 286 |
- Ціна: 4 189 ₴


