Акустична система Harman Kardon Citation Oasis FM Gray (HKCITAOASISFMGRYEP)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18523417
9 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Harman Kardon. Бездротовий інтерфейс підключення: Bluetooth. Матеріал: пластик. Бездротовий інтерфейс підключення: DLNA. Бездротовий інтерфейс підключення: Wi-Fi. Кількість смуг: 1. Стан товару: Новий. Тип: моноблочна акустична система. Колір: сірий. Установка: полична. Тип підключення: комбіноване. Вбудований аудіоплеєр: mp3. Вбудований аудіоплеєр: wma. Матеріал: тканина. Частотний діапазон, Гц: 20 - 20000. Потужність колонок, Вт: 12. Вага, кг: 1.2. Співвідношення сигнал/шум, дБ: 80. Роз'єми: USB. Тип живлення: від мережі. Роз'єми: 1 x mini-jack (3.5 мм). Оснащення: інформаційний LED дисплей. Оснащення: мікрофон. Оснащення: FM-приймач. Вихід на навушники: так. Формат акустики: 2.0.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harman/Kardon |
| Бездротові можливості | Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований аудіоплеєр | mp3, wma |
| Вихід на навушники | Да |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм), USB |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 80 |
| Тип акустичної системи | інформаційний LED дисплей |
| Тип харчування | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 20 - 20000 |
- Ціна: 9 329 ₴


