Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS SRV 5000VA 5000W (SRV5KRIRK)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18926827
155 399 ₴
154 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: APC. Заявлена форма вихідної напруги: чиста синусоїда. Тип: дбж безперервної дії (online). Інтерфейс комунікації з ПК: RS232. Інтерфейс комунікації з ПК: USB. Тип виконання: вмонтовується в стійку. Матеріал: метал. Стан товару: Новий. Захист: від перевантаження. Номінальне значення вихідної напруги, В: 220 - 240. Захист: від підвищеної і зниженої напруги. Комплектація: документація. Повна потужність, В·А: 5000. Додаткові функції та оснащення: зі стабілізатором напруги. Призначення: для комп'ютерної техніки. Захист: від перенапруги. Комплектація: ДБЖ. Час автономної роботи з максимальним навантаженням, хв: 5.5. Призначення: для систем аварійного освітлення. Призначення: для мережевих сховищ. Вага, кг: 61. Комплектація: кабель живлення. Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 300. Рівень шуму, дБ: 55. Додаткові функції та оснащення: можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів. Вихідний роз'єм: Terminal block. Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 110. Час заряду батарей, год: 4. Активна потужність, Вт: 5000. Вихідна частота, Гц: 50 - 60. Призначення: для медичного обладнання. Розмір, мм: 173 x 438 x 71. Захист: від короткого замикання. Призначення: для відеоспостереження. Призначення: для аудіо та відеотехніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 4 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 5.5 хв |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 - 60 |
| Додаткові функції та оснащення | зі стабілізатором напруги, можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, від перенапруги, від підвищеної і зниженої напруги |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232, Terminal block, USB |
| Комплектація | ДБЖ, документація, кабель живлення |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 - 240 |
| Повна потужність, В·А | 5000 |
| Призначення | для аудіо та відеотехніки, Для відеоспостереження, для комп'ютерної техніки, для медичного обладнання, Для мережевих сховищ, для систем аварійного освітлення |
| Розмір, мм | 173 x 438 x 71 |
| Рівень шуму, дБ | 55 |
- Ціна: 154 369 ₴
