Імпульсний блок живлення Tiras PSU35-15

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14121637
1 584 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Вихідний струм, не більше | 2.33 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 96 x 55 x 34 мм |
| Додатково | додаткове живлення +10 Вт навантаження на виходах +12 В для живлення приладів автоматизації - елект |
| Колір | колір: білий |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 35 |
| Тип | для ППК Orion NOVA M/L, імпульсний блок живлення |
- Ціна: 1 584 ₴


