Імпульсний блок живлення для Лунь 11Н

-15%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14121647
2 327 ₴
1 969 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лунь |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 100-240 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 240 x 300 x 92 мм |
| Максимальний струм, А | 3.0 |
| Матеріал корпусу | метал перфорований |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Ступінь захисту IP | від перевантаження, від перенапруги, короткого замикання |
| Тип | вбудований, для живлення приймально-контрольних приладів торговельної марки Лунь, імпульсний |
- Ціна: 1 969 ₴




