Блок живлення Mustang Energy PS-1201CA

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14123497
229 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mustang Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | роз'єм живлення |
| Вхідна напруга, В | 155-265 |
| Вхідний інтерфейс | вилка на блоці |
| Габарити | 76 / 40 / 30 мм |
| Довжина кабеля | довжина – 1.1 м |
| Додатково | вилка на корпусі |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Особливості | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження |
| Потужність, Вт | 12 |
| Робоча температура | 0°C до 40°C |
| Тип | Промисловий, імпульсний блок живлення |
- Ціна: 229 ₴



