Блок безперебійного живлення Faraday Electronics UPS 35Вт Smart ASCH PL (LFP)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14123547
1 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Вихідний струм, не більше | 2.2 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 110-380|86-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 101 x 59 x 29 мм |
| Максимальний струм, А | 3 |
| Особливості | захист від розряду та перезаряду акумулятора, із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження |
| Потужність, Вт | 35 |
| Робоча температура | -25°C до +70°C |
| Ступінь захисту IP | від перевантаження, короткого замикання, із захистом від перегрівання |
| Тип | Промисловий, безперебійний блок живлення, імпульсний |
| Тип індикації | 3-ма світлодіодами |
- Ціна: 1 139 ₴

