ДБЖ під АКБ Europower EP-UPS-1203(P)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14124187
1 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 190-265 |
| Вихідний струм, не більш ніж | 3 А |
| Габарити | 250 x 80 x 200 мм |
| Додатково | кКД більше 88%|пульсації та шум: <120 мВpp |
| Максимальний струм, А | 3 |
| Потужність, Вт | 50 |
| Тип | Побутовий, безперебійний блок живлення |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
- Ціна: 1 039 ₴

