ДБЖ під АКБ Europower EP-UPS-1205(P)

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14124207
1 249 ₴
1 209 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 13.8 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 190-265 |
| Вихідний струм, не більш ніж | 5 А |
| Габарити | 200 x 90 x 250 мм |
| Додатково | кКД: понад 88%|пульсації та шум: < 100 мВ|підтримка АКБ: 7 А/год|ток заряду: 0.6 А |
| Максимальний струм, А | 5 |
| Особливості | автоматично переходить на живлення від акумулятора, забезпечує стабільну напругу для обладнання без перепадів, захист від розряду та перезаряду акумулятора, із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Потужність, Вт | 78 |
| Тип | Побутовий, безперебійний блок живлення |
| Тип блока живлення | блок живлення |
- Ціна: 1 209 ₴

