Шліфмашина DEWALT DCG416VSN-XJ (без АКБ та ЗП)

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129917
14 300 ₴
11 789 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А·год | без акумулятора |
| Бічна рукоятка | так (2 позиційна) |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Захисний кожух | є |
| Клас | професійна |
| Конструкція | дворучна |
| Кількість акумуляторів у комплекті, шт | без акумулятора |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 9000 |
| Макс. обороти холостого ходу, об/хв | 9000 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 9000 |
| Оброблюваний матеріал | для бетону|для металу|для цегли |
| Основна ручка | двигун без щіток, електромеханічна запобіжна муфта, електронне гальмо, плавний пуск, підтримка постійного числа обертів, швидке регулювання захисного кожуха |
| Регулювання оборотів | ступеневе регулювання |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип акумулятора | акумулятор відсутній |
| Тип двигуна | вихідна потужність: 1450 Вт |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3000-9000 |
- Ціна: 11 789 ₴



