Шліфмашина DEWALT DCG405P3-QW

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129937
32 600 ₴
26 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.74 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А·год | 5 |
| Бічна рукоятка | так (2 позиційна) |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Захисний кожух | є |
| Клас | професійна |
| Конструкція | дворучна |
| Кількість акумуляторів у комплекті, шт | 3 |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 9000 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 9000 |
| Оброблюваний матеріал | для дерева | для каменю | для металу |
| Основна ручка | двигун без щіток, електромеханічна запобіжна муфта, електронне гальмо, пилозахист, плавний пуск, прогумована задня ручка, швидкозатискна гайка |
| Регулювання оборотів | без регулювання |
| Розміри, мм | 493 х 322 х 164 |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигуна | Віддавана потужність: 780 вт |
| Функції | шліфувальна |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 9000 |
- Ціна: 26 769 ₴
