Шліфмашина DEWALT DCG409VSNT-XJ (без АКБ та ЗП)

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129977
19 400 ₴
15 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна рукоятка | так (2 позиційна) |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Захисний кожух | є |
| Клас | професійна |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 9000 |
| Оброблюваний матеріал | для каменю | для металу | для пластику | для труб |
| Основна ручка | двигун без щіток, електромеханічна запобіжна муфта, електронне гальмо, захист від перегрівання, плавний пуск, підтримка постійного числа обертів, швидкозатискна гайка, швидкознімний кожух |
| Регулювання оборотів | плавне регулювання |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигуна | технологія FLEXVOLT ADVANTAGE |
| Функції | знімання задирок, полірувальна, шліфувальна |
- Ціна: 15 989 ₴




