Шліфмашина DEWALT DWE4057-QS

-17%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129987
6 450 ₴
5 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна рукоятка | є |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Захисний кожух | є |
| Клас | професійна |
| Конструкція | з одним руків'ям |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 11800 |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону | для дерева | для кам'ю | для металу для пластику |
| Основна ручка | блокування шпинделя, використання тільки кулькових підшипників, епоксидне покриття обмоток, захист від перегрівання, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), низькопрофільний корпус редуктора, пилозахист, плавний пуск, самовідключаючі щітки |
| Регулювання оборотів | без регулювання |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигуна | щітковий двигун зі збільшеним ККД |
| Функції | шліфувальна |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 11800 |
- Ціна: 5 339 ₴






