Шліфмашина DEWALT DWE4257-QS

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130017
11 200 ₴
9 239 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна рукоятка | є |
| Довжина мережевого шнура, м | 2 |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Захисний кожух | є |
| Клас | професійна |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 2800-11000 |
| Макс. обороти холостого ходу, об/хв | 10000 |
| Мін. обороти холостого ходу, об/хв | 2800 |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для каменю | для металу |
| Регулювання оборотів | плавне регулювання |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигуна | повністю захищені обмотки статора |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 2800-11000 |
- Ціна: 9 239 ₴





