Шліфмашина DEWALT DWE4357-QS

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130027
19 400 ₴
15 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.41 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна рукоятка | так (2 позиційна) |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Захисний кожух | є |
| Клас | професійна |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 10500 |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону|для дерева|для металу |
| Основна ручка | двигун без щіток, плавний пуск, швидке регулювання захисного кожуха |
| Регулювання оборотів | плавне регулювання |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигуна | індикатор перевантаження |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 10500 |
- Ціна: 15 989 ₴


