Шліфмашина DEWALT DWE4579-QS

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130047
17 850 ₴
14 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна рукоятка | так (3-позиційна) |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Захисний кожух | є |
| Клас | професійна |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 6500 |
| Макс. обороти холостого ходу, об/хв | 6500 |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Оброблюваний матеріал | для каменю | для металу |
| Основна ручка | блокування шпинделя, електромеханічна запобіжна муфта, захист від перевантаження, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), плавний пуск, прогумована задня ручка, самовідключаючі щітки, система пиловидалення, швидке регулювання захисного кожуха |
| Регулювання оборотів | без регулювання |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Функції | знімання задирок, полірувальна, шліфувальна |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 6500 |
- Ціна: 14 719 ₴






