Вентилятор Grunhelm GFS-1620.2

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14131567
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 125 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | захисна решітка |
| Розміри, мм | 1250 х 400 х 400 |
| Функціональні особливості | автоповорот|регулювання висоти|регулювання кута нахилу |
- Ціна: 679 ₴



