Ігрове крісло Anda Seat Novis Plus Fabric Size XL Dark Gray (AD23YC-XL-01-GB-F-G04)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12785647
14 999 ₴
13 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Anda Seat. Стан товару: Новий. Матеріал підлокітників: пластик. Матеріал оббивки: льон. Матеріал основи: метал. Основа крісла: хрестовина з роликами. Колір оббивки: темно-сірий. Колір бази: чорний. Тип: крісло для геймера. Регулювання: фіксація крісла в певному положенні. Діаметр основи, см: 72. Особливості конструкції: 2D налаштування підлокотника (в двох напрямках). Максимальне навантаження, кг: 120. Регулювання: підлокітників по вертикалі. Регулювання: висоти сидіння. Комплектація: подушка під поясницю. Комплектація: газліфт. Комплектація: колеса. Комплектація: підлокітники. Кількість коліс бази, шт: 5. Оснащення: підголівник. Комплектація: подушка для підтримки підголівника. Комплектація: комплект гвинтів. Ширина спинки: 56. Висота підлокітників, см: 69-82. Комплектація: база. Комплектація: шестигранний ключ. Оснащення: з підлокітниками. Висота моделі, см: 125-131. Вага крісла, кг: 25. Оснащення: подушка-поперековий валик. Висота сидіння, см: 38-44. Глибина сидіння, см: 57. Щільність піни, кг/куб.м: 60. Комплектація: сидіння. Регулювання: сили відхилення під вагу сидячого. Матеріал коліс: поліуретан. Комплектація: спинка. Регулювання: кута нахилу спинки. Ширина сидіння, см: 54.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 25 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 57 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 125-131 |
| Висота підлокітників, см | 69-82 |
| Висота сидіння, см | 38-44 |
| Діаметр основи, см | 72 |
| Комплектація | база, газліфт, колеса, комплект гвинтів, подушка для підтримки підголівника, подушка під поясницю, підлокітники, сидіння, спинка, шестигранний ключ |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Обладнання | з підлокітниками|подушка-поперековий валик|підголівник |
| Особливості конструкції | 2D налаштування підлокотника (в двох напрямках) |
| Регулювання | висоти сидіння, кута нахилу спинки, підлокітників по вертикалі, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
| Ширина спинки | 56 |
| Щільність піни, кг/куб.м | 60 |
- Ціна: 13 799 ₴






