Ігрове крісло Anda Seat X3 Gaming Sofa PVC Black (AD-W-SF03-04-B-PV)

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13676357
21 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Anda Seat. Матеріал оббивки: шкірозамінник. Тип: крісло для геймерів. Стан товару: Новий. Матеріал підлокітників: пластик. Основа крісла: 4 ніжки. Колір оббивки: чорний. Колір бази: чорний. Матеріал основи: алюміній. Кількість коліс бази, шт: 2. Висота сидіння, см: 55. Механізм нахилу спинки, °: 90 - 135. Комплектація: гарантійний талон. Комплектація: інструкція. Оснащення: підлокітники. Оснащення: підголівник. Механізми: multi-functional tilt. Ширина сидіння, см: 47. Висота підлокітників, см: 75.5-82.5. Максимальне навантаження, кг: 120. Комплектація: кріпильний комплект. Висота моделі, см: 125. Механізм розкачування: Multi-functional Tilt. Комплектація: крісло. Ширина спинки: 54. Регулювання: сили відхилення під вагу сидячого. Матеріал коліс: поліуретан. Глибина сидіння, см: 50. Матеріал сидіння: піна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 125 |
| Висота підлокітників, см | 75.5-82.5 |
| Висота сидіння, см | 55 |
| Комплектація | гарантійний талон, кріпильний комплект, крісло, інструкція |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Матеріал сидіння | піна |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 135 |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Регулювання | сили відхилення під вагу сидячого |
| Тип механізму | multi-functional tilt |
| Ширина спинки | 54 |
- Ціна: 21 119 ₴






