Ігрове крісло 1STPLAYER F.A.S.T. Black Purple

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13676537
12 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: 1STPLAYER. Колір бази: чорний. Матеріал основи: алюміній. Колір оббивки: фіолетовий. Тип: крісло для геймерів. Стан товару: Новий. Матеріал підлокітників: пластик. Основа крісла: хрестовина з роликами. Матеріал оббивки: екошкіра. Колір оббивки: чорний. Механізми: газліфт. Регулювання: підлокітників по вертикалі. Регулювання: підлокітників по горизонталі. Глибина моделі, см: 59. Регулювання: сили відхилення під вагу сидячого. Висота сидіння, см: 37-45. Висота моделі, см: 127-135. Регулювання: кута нахилу спинки. Оснащення: подушка-підголівник. Регулювання: висоти сидіння. Оснащення: підголівник. Регулювання: фіксація крісла в певному положенні. Комплектація: подушка для шиї. Комплектація: колеса. Комплектація: гарантійний талон. Комплектація: підлокітники. Вага крісла, кг: 26.5. Кількість коліс бази, шт: 5. Оснащення: підлокітники. Висота підлокітників, см: 71-86. Механізми: Frog. Механізм нахилу спинки, °: 90 - 170. Матеріал коліс: прогумовані. Особливості конструкції: 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках). Ширина сидіння, см: 54. Регулювання: висота підголівника. Ширина спинки: 52. Матеріал сидіння: екошкіра. Максимальне навантаження, кг: 160. Ширина моделі, см: 54. Діаметр основи, см: 70. Глибина сидіння, см: 59. Комплектація: крісло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 26.5 кг |
| Глибина крісла | 59 см |
| Ширина крісла | 54 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 59 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання | Висота підголівника |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 127-135 |
| Висота підлокітників, см | 71-86 |
| Висота сидіння, см | 37-45 |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Комплектація | гарантійний талон, колеса, крісло, подушка для шиї, підлокітники |
| Матеріал коліс | прогумовані |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 170 |
| Обладнання | подушка-підголівник|підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках) |
| Ширина спинки | 52 |
- Ціна: 12 069 ₴





