Випрямляч для волосся Rowenta OPTILISS II SF321LF0 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17090207
1 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.35 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 130 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волосся | для вертикальних локонів|для гладкої зачіски|для природної хвилі |
| Додатково | плаваючі пластини|термоізольований наконечник для простого створення локонів і хвиль |
| Кількість температурних режимів | 10|10 |
| Комплектація | випрямляч для волосся, гарантійний талон, інструкція |
| Особливості | обертовий шнур |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Розміри, см | 30 x 3.2 x 2.9 |
- Ціна: 1 519 ₴






