Шафа 15U 600х600х773 мм акрилове скло сіра

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14167437
11 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viatec |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Baгa | 21,9|27,1 |
| Висота | 778 мм |
| Гарантійний термін | 3 |
| Глибина, мм | 600 |
| Додаткові характеристики | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів)|кабельне введення зі щітковою смугою зверху та пластиковою кришкою на основі|клас захисту ip20|корисна глибина: 460 мм|місце під 2 вентилятори 120х120 мм у верхній кришці|передні та бічні двері на замках |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 773 x 600 x 602 |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 19" напрямні (1 пара), бічні двері (2 елементи), задня панель (1 елемент), кабельне введення (2 елементи) і гумовий ущільнювач, каркас (4-елементи), комплект кріплення (гвинти та гайки), передні двері з акриловим склом (1 елемент), інструкція зі збирання |
| Конструкція | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 2 |
| Максимальне навантаження (кг) | 50|80 |
| Матеріал виконання | корпус: сталь. двері: акрилове скло, сталь, товщина сталі: 0.8 - 1.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна, серверна шафа, телекомунікаційна шафа |
| Формат | 15u, 19" |
| Ширина, мм | 602 |
- Ціна: 11 569 ₴

