Адаптер живлення для телефона Hoco CS24A Puerto single-port PD25W charger Black (EU)

-33%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14177267
299 ₴
199 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 46 |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Номінальна сила струму | 12 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 199 ₴






