Гриль Sokany SK-116

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14191717
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Сендвіч панелі, Решітка, Ребриста плита, Плита для шашликів |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні смаження | антипригарне покриття |
| Особливості | двостороннє нагрівання, довжина шнура живлення: 0.7 м, компактний розмір, легке очищення, можливість приготування без олії, термоізольовані корпус і ручка, швидкий розігрів |
| Розміри поверхні, см | 21.5 x 12.5 |
| Розміри, см | 23 x 22.5 x 6.5 см |
| Тип нагрівної поверхні | Плита для шашликів, Ребриста плита, Ребриста плита, Решітка, Сендвіч панелі, антипригарне покриття, бургер, захист від перегріву, нековзаючі ніжки, паніні, регульований термостат, ручка,що не нагрівається, індикатор нагріву, індикатор роботи |
- Ціна: 679 ₴





