Гриль Sokany SK-6112R

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14191747
1 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний, Чорний |
| Кількість режимів | 5 |
| Матеріал поверхні смаження | антипригарне покриття|литий алюміній |
| Особливості | відсутність диму та відкритого вогню, Захист від перегрівання, компактний розмір, механічне керування, простота догляду, регулювання температури, швидкий розігрів |
| Розміри поверхні, см | 43 х 20 |
| Розміри, см | 48 х 20.5 х 7 см |
- Ціна: 1 139 ₴






