Медіаплеєр H96 MAX H618 Plus 4/32GB

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14193157
2 259 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | H96 |
| Вага | 0.113 кг |
| Виходи | Jack 2.5/3.5 mm, HDMI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Оснащення | Доступ в інтернет, IPTV, Вбудований мікрофон |
| Підтримувані носії | SD |
| Стан | Новий |
| Тип | Смарт приставка |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android/Windows |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Дисплей | без дисплея |
| Засоби керування | Air Mouse, з голосовим управлінням, керування з допомогою смартфона, пульт ДК, підтримка клавіатури та миші |
| Комплектація | блок живлення, кабель HDMI, медіаплеєр, пульт дистанційного керування |
| Обладнання | Google Assistant|IPTV|ІЧ-приймач|Встроенный микрофон|Доступ в интернет|голосовий пошук|живлення|підтримка 3D|підтримка HDR |
| Процесор | Allwinner H618 |
| Підтримка інтернет-сервісів | Megogo|Netflix|SWEET.TV|Youtube |
| Розмір, мм | 101 x 101.5 x 18.8 |
| Формати файлів | H.265, VP9 |
| Частота процесора, ГГц | 1.5 |
- Ціна: 2 259 ₴


