Машинка для відстригання ковтунців Liberton LLR-7601 White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14193587
479 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 600 |
| Габарити приладу (ВхШхГ), см | 8.4 x 7.9 x 8.4 |
| Комплектація | USB-кабель, щітка для чищення машинки |
| Призначення | видаляє ворс з одягу, оббивки, ковдр та іншого текстилю, Для верхнього одягу, Для одягу, для очищення трикотажних виробів від катишків, для різних типів тканини |
| Тип | машинка для видалення ковтунців |
- Ціна: 479 ₴



