Машинка для відстригання ковтунців Sokany SK879V Violet

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14193637
289 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити приладу (ВхШхГ), см | 15 x 6.5 |
| Додаткові характеристики | два режими роботи|ергономічний дизайн ручки|захисна металева сітка|знімний прозорий відсік для збору катишек|кількість лез: 3 шт|матеріал леза: нержавіюча сталь |
| Призначення | видаляє ворс з одягу, оббивки, ковдр та іншого текстилю, Для одягу |
| Тип | машинка для видалення ковтунців |
- Ціна: 289 ₴
