Вита пара CommScope U/UTP Cat.6 24AWG solid, LSZH Dca, PB 305m White (884032314/10)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14217777
20 419 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CommScope |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид кабелю | U/UTP |
| Дисбаланс опору | 5 % |
| Довжина, м | 305 |
| Додатково | вита пара|категорія 6|матеріал провідника: мідь (CU) |
| Зовнішня оболонка | LSZH |
| Категорія кабелю | cat.6 |
| Колір зовнішньої оболонки | білий |
| Кількість жил | 8 |
| Матеріал жили | Мідь |
| Номінальна швидкість поширення сигналу | 71 % |
| Опір провідника | 9.38 Ом/100 м |
| Площа перетину жили | 0.51 мм2 |
| Призначення | для внутрішнього прокладання |
| Робоча напруга | 80 В |
| Розтягуюче зусилля, Н | 11.34 кг |
| Стан товару | Новий |
| Температура експлуатації кабелю | від -20 °C до +60 °C |
| Тип | кабель "вита пара" |
| Тип жили | одножильний |
- Ціна: 20 419 ₴
