Монітор Dell E2726DS Black 27 (210-BTQB)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14222977
10 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.92 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21.5 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 3,23 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5°/+21|обертання (Pivot): -90°/+90|поворот 175°±5 |
| Габарити упаковки, мм | 45x15x79 |
| Додаткові можливості | гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 48 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 130 |
| Розміри, мм | 612.38 x (385.65 - 515.65) x 211.59 |
| Розширена колірна гамма | 72 % NTSC |
| Тип монітора | для відеомонтажу|для дому та офісу|для програміста |
| Фірмові технології | ComfortView Plus|Eye Comfort|TUV Rheinland Eye Comfort |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48-100 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30-151 |
- Ціна: 10 819 ₴





